Hakkımızda

Garaver.com; kişi ve kurumların bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet servislerini ve teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılmak, network ve altyapı yatırımlarına gerekli önemi vererek en güncel teknoloji ile hizmet vermek amacıyla 2019 yılında Yalova'da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana ürün portföyünü, üyelerinin ihtiyaçlarına göre belirleyerek kişisel ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaçlayan Garaver.com, üyelerinin bu alanda yaşadığı bilgi ve tecrübe eksikliğini 7/24 kesintisiz destek sağlayarak ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Garaver.com için en önemli husus "müşteri memnuniyeti" olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen Garaver.com, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan Garaver.com, müşterilerine kesintisiz hizmet vadetmektedir. Yaptığı ulusal ve uluslararası anlaşmalar ile çeşitli kampanyalar yaparak üyelerini mutlu etmeyi amaçlayan Garaver.com, aynı zamanda da üyelerinin ürün ve hizmetlere sahip olurken tasarruf etmelerini amaçlamaktadır.

Neden Biz?

Mutlu Üye

Garaver.com, giderek artan ürün yelpazesi, yaptığı uygun kampanyalar ve verdiği teknik destek ile mutlu üye kitlesini giderek büyütmekte.

Domain Kaydı

Son yıllarda yaptığı eşi görülmemiş domain kampanyaları ve ücretsiz domain servisleri ile giderek artan domain kayıt sayısı.

İnternet Sitesi

Sağladığı altyapı, her ihtiyaca uygun paketleri ve 7/24 ücretsiz desteği ile kullanıcılar siteleri için Garaver.com'a güveniyor.

E-posta Kullanıcısı

Artan e-posta trafiği nedeniyle yüksek kota ve antispam kaçınılmaz oldu. Kullanıcı başına ücretlendirme ile üyelerin tercihi Garaver.com oluyor.